Projektinė veikla

Projektas „Gera čia augti ir sportuoti kartu"
   Olimpinio ugdymo projektas – „Gera čia augti ir sportuoti kartu"
   Tikslas – formuoti olimpinėmis vertybėmis grįstą aktyvią bendruomenės narių gyvenimo poziciją, ugdant sveiką, atsakingą pilietišką vaiką.
   Projektas bus vykdoms nuo 2023 m. liepos 3 d. iki 2024 m. sausio 22 d. Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ teritorijoje, Jurbarko mieste.

 

Projektas „Mažų žingsnelių maratonas"
 
Sveikatinimo projektas – „Mažų žingsnelių maratonas"
   Tikslas – ugdyti bendruomenių narių sveiko ir aktyvaus gyvenimo būdą per fizinę ir kūrybinę veiklą.
   Projektas bus vykdoms 2023 m. gegužės - lapkričio mėn. Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ teritorijoje, Jurbarko mieste.

 

Projektas „Žengiame gimtojo krašto taku"

   Socializacijos projektas – „Žengiame gimtojo krašto taku"
   Tikslas – skatinti vaikų socialinių įgūdžių ugdymąsi per pilietinę kompetenciją.
   Projektas bus vykdoma nuo 2023 m. birželio 8 d. iki 2023 m. liepos 15 d. Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ teritorijoje, Jurbarko mieste bei rajone. Programoje dalyvavo apie 180 darželio ugdytinių.

 

Projektas „Futboliukas"

311511494 1084233745614142 7842012857690767546 n

   Nuo 2009 metų dalyvaujame LFF inicijuotame projekte „Futboliukas“. Tai – projektas, skirtas populiarinti futbolą, naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, sudominti jaunuosius žaidėjus ir ugdyti įvairiausius jų talentus. Kasmet „Futboliukas“ įtraukia apie 100 ugdytinių. Treniruotės vyksta du kartus per savaitę, priklausomai nuo metų laiko – sporto salėje arba futbolo aikštėje, lauke. Futbolo elementų mažuosius moko grupių mokytojos ir Jurbarko sporto centro treneris.
   Nuo 2019 metų „Futboliukas“ pakvietė į atsinaujinusią futbolo kelionę, kuri tęsiasi nuo rugsėjo iki gegužės mėnesio. Kiekvieną kelionės mėnesį laukia nauji iššūkiai ir išbandymai, nes futbolą galima pažinti ne tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidinant, bendraujant ir bendradarbiaujant darželyje ir namuose. Visa tai leidžia suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis ir bendrystę.
   Jau tradiciniais įstaigos renginiais tapo „Futboliuko ruduo“, „Futboliuko Kalėdos su Nykštuku“, „Pavasarinis futboliuko turnyras“. Taipogi tradiciškai dalyvaujame RIUKKPA organizuojamame „Futboliuko Kalėdų“ renginyje Kauno futbolo akademijoje.
   Per 14-ka „Futboliuko“ gyvavimo metų daugybė įstaigos ugdytinių susipažino ir pamilo šį žaidimą ir sėkmingai tęsia treniruotes mokyklose, būreliuose.
                                                     Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas" ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolita Treinienė.

Tarptautinis projektas „Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas"

logotipas 1  

   Dalyvaujame tarptautiniame projekte „Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas“. Šis projektas yra ilgalaikis, įtraukiantis tėvus ir pedagogus.
   Projekto tikslas: sudaryti pozityvias (džiaugsmingas) sąlygas vaiko (4 - 6 m.) kalbos ir pažintinių procesų lavinimui, suprantant pozityvią vaikų mokymosi ir ugdymo sunkumų esmę, paruošiant vaiką mokyklai nuo mažumės.

 

 

 

 

 

 

 

Projektas „Žaidžiame džiaugsmingai, sportuojame vieningai"

OLIMPINIS NYKSTUKAS  

   Olimpinio ugdymo projektas - „Žaidžiame džiaugsmingai, sportuojame vieningai“- 2022 m. „Olimpinės kartos“ projekto konkurse gavo finansavimą jo veiklų įgyvendinimui.
   Projekto tikslas – per fizinį raštingumą ugdyti sveiką, aktyvų, atsakingą ir pilietišką vaiką, puoselėjant olimpines idėjas ir vertybes.
   Projekto veiklų įgyvendinimui buvo taikomi įvairūs inovatyvūs, netradiciniai ugdymo būdai ir metodai:
   Ugdymas netradicinėje aplinkoje, žygiai pėsčiomis, olimpinė diena, stovyklavietės įkūrimas, sportiniai turnyrai, komandiniai žaidimai, įvairios kūrybinės veiklos ir kt.
   Projekto veiklų iniciatorius ir organizatorius – įstaigos olimpinio ugdymo grupė.
   Projekto dalyviai lopšelio-darželio ugdytiniai, pedagogai, ugdytinių šeimų nariai, partneriai, savanoriai ir įsijungusios šalies ikimokyklinės įstaigos.

 

 

 

 

 

Projektas „Aš ir tu - mes kartu"

nykstukas 2  

   Socializacijos projektas – „Aš ir tu – mes kartu!“
   Tikslas – laiduoti galimybę vaikams plėtoti(is) socializacijos įgūdžius.
   Tikslingai parinktas socializacijos programos turinys, metodai padėjo ugdytis socialiniams vaikų įgūdžiams, leidžiančiais laisvai veikti, kurti, išreikšti save.
   Projektas buvo vykdoma 2022 m. birželio 20-23 d. Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ teritorijoje, Jurbarko mieste bei rajone. Programoje dalyvavo apie 200 darželio ugdytinių.