Susitikimas su Kalėdų seneliu Jurbarko rajono viešojoje bibliotekoje „Ėjo pro šalį Žiema...“

   Gruodžio 21 dieną plačiai duris atvėrė Jurbarko rajono viešoji biblioteka laukianti Kalėdų stebuklo. Nuostabiai išpuošta bibliotekos erdvė sukūrė tikrą Kalėdų pasaką savo lankytojams. Šventiniu laikotarpiu čia vyko daug puikių renginių ir vaikams, ir suaugusiems. Mūsų darželis jau seniai užmezgęs gražią draugystę su bibliotekos bendruomene. Kasmet čia organizuojama šventė „Susitikimas su Kalėdų seneliu“ bibliotekos darbuotojų vaikams. „Nykštuko“ darželio „Volungėlės“ vaikai džiaugiasi galėdami savo dainelėmis ir žaidimais papuošti šią šventę. Šiais metais mes paruošėme šventinę programą „Ėjo pro šalį Žiema...“.
   Gražuolė „Žiema“(ikimokyklinio ugdymo mokytoja D. Noreikienė) atsivedė su savimi į šventę būrį snieguolių, nykštukų ir kitų personažų. Susitikimas su Kalėdų seneliu-didelis džiaugsmas visiems vaikams! Smagiai sukosi ratelyje ir dalyviai, ir artistai. Kalėdų senelis labai dosnus. Nei vienas vaikas neliko be dovanos. Mūsų darželio vaikai padovanojo po simbolišką „Nykštuko kepurytę“ varpelį, kuriais dainai „Džiaugsmingų Šv. Kalėdų“ galėjo pritarti mažieji šventės dalyviai. Su gražiausiomis emocijoms ir įspūdžiais grįžome namo. Pažadėję ir kitais metais vėl susitikti čia, Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.


   Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ meninio ugdymo mokytoja Reda Pinaitienė