Su gimimo diena Lietuva! ![]()
Vasario 12 dieną visa mūsų darželio bendruomenė rinkosi į šventinį rytmetį „Lietuva Tėvyne mūsų“.Nuo ankstaus ryto džiugi šventės nuotaika sklandė ore. Vaikai ruošėsi paminėti savo mylimos Lietuvos gimimo dieną piešdami , mokydamiesi eilėraštukų, dainų, šokių. Mokėmės giedoti „ Tautišką giesmę“ Darželio koridorius pasipuošė vaikų darbų paroda „Lietuva vaiko akimis“. Žvelgiant į vaikų darbus galima suprasti, kiek daug meilės savo mylimai šaliai telpa mažose širdelėse. Visi mes džiaugiamės galėdami gyventi laisvoje šalyje, kur drąsiai plevena mūsų trispalvė, Vytis, skamba graži lietuvių kalba. Visa darželio bendruomenė gamino Laisvės paukščius, kuriais pasipuošė darželio koridoriai. Jie mus džiugins visą pavasarį.
Priešmokyklinių grupių ugdytiniai šventei ruošėsi ypač atsakingai. Pasipuošę tautiniais rūbais ,šventės atributika vaikai padovanojo Lietuvai ir mums visiems , neišdildomus įspūdžius. Šventės vedančioji( priešmokyklinio ugd. mokytoja A.Stasaitienė) kvietė visus drauge linksmintis, juk gimimo diena- tai džiugi šventė! Mūsų mažiausiems darželio ugdytiniams-tai pirmoji pilietiškumo patirtis.
Šventės pabaigoje vaikai galėjo pasidžiaugti Lietuvos vėliavos spalvų balionais . Mūsų visų širdis prisipildė džiaugsmo ir pasididžiavimo savo Tėvyne. Tad, su gimtadieniu Lietuva! ![]()
![]()
![]()










