Sporto renginys – „Nykštuko žaidynės 2024“

   Balandžio 18 d. Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje vyko šalies ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2024“.
   Šių metų žaidynės yra skirtos Paryžiaus olimpinėms vasaros žaidynėms paminėti. Šio renginio tikslas – sutelkti šalies bendruomenes sveiko aktyvaus gyvenimo būdo ugdymui(si), puoselėjant olimpines idėjas ir vertybes. Šiandien, sulaukėme mažųjų sportininkų iš Jurbarko, Kauno, Šilalės, Tauragės, Pagėgių, Šakių, Vilkaviškio ikimokyklinių ugdymo įstaigų. 13-asis šalies vaikų sporto renginys „Nykštuko žaidynės 2024“ sukvietė 160 jaunųjų sportininkų. Mažuosius sportininkus sveikino Jurbarko rajono savivaldybės administracijos meras Skirmantas Mockevičius, LTOK olimpinio švietimo projektų vadovas Paulius Martinkėnas, Tokio olimpinių žaidynių olimpietė, vėliavnešė, Lietuvos dziudo federacijos prezidentė Sandra Jablonskytė. Na, o pasirodę arenoje broliai Juras ir Barkus visiems šventės dalyviams padovanojo stiprybės, vienybės ir olimpinės dvasios. Po lopšelio-darželio „Nykštuko“ šokėjų ir jaunųjų karatistų pasirodymo, visi dalyviai buvo pakviesti į nuotaikingą, energingą visuotinę mankštą. Pasimankštinę, gerai nusiteikę vaikai kartu su komandų vadovais, žaidynių instruktorių buvo pakviesti į nuotaikingą, žaismingą pilną paslapčių, sportinių estafečių fiestą. Estafetės buvo paruoštos specialiai šioms žaidynėms. Jos ugdo mažųjų fizines, asmenines savybes. Jaunieji sportininkai mokosi garbingo varžymosi, gražaus sportinio bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio susitelkimo, ryžto, drąsos. „Nykštuko žaidynės 2024“ – tai šventė visiems dalyvavusiems. Visos komandos tapo nugalėtojomis ir buvo apdovanotos taurėmis, medaliais padėkos raštais.
   Esame dėkingi renginio rėmėjams – UAB „KAdelaina group“, UAB „Mes ir Mūras“, Lietuvos Tautiniam olimpiniam komitetui, visiems svečiams atvykusiems į renginį palaikyti mažuosius mūsų sportininkus.