Sportinė - pažintinė veikla ,,Žingsniuok, draugauk ir sveikas auk“

   Jurbarko vaikų lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ bendruomenės projektas ,,Mažų žingsnelių maratonas“, finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, sėkmingai startavęs gegužės mėnesį savo veiklas tęsia toliau.
   Įgyvendinant veiklą ,,Žingsniuok, draugauk ir sveikas auk“  „Nykštukų“ grupės ugdytiniai ir jų tėveliai rugsėjo 21 d. susirinko į pėsčiųjų žygį. Nuo mažumės siekdama ugdyti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą,  grupės bendruomenė žingsniavo pėsčiųjų takais prie Nemuno. Turėjome tikslą pamatyti ilgiausią automobilių tiltą Lietuvoje, nužingsniuoti 494 m. atstumą (toks Jurbarko tilto per Nemuną ilgis) ir atlikti įvairias, žaismingas, skatinančias vikrumą, greitį, ugdančias draugiškumą, pagarbą, kantrybę - sportines bei pažintines veikas. Vaikai, su tėvelių pagalba, supančią aplinką, savo įspūdžius, atliekamas užduotis fiksavo fotografuojančiais įrenginiais – planšetėmis. Prisirinkę kūrybinei veiklai medžiagos sekančią dieną peržiūrėjome, aptarėme ir įsivertinome naujas patirtis. O iš rastos gamtinės medžiagos tęsėme STEAM veiklą.
   Esame dėkingos visai „Nykštukų“ grupės bendruomenei už aktyvų dalyvavimą inicijuotame žygyje, už geras emocijas ir kartu praleistą aktyvų laiką.
  


   Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Airina Stasaitienė, Ana Povilaitienė