Projekto „Mažų žingsnelių maratono“ nugalėtojų apdovanojimai

   Vakar, rugsėjo 6 dieną, sveikinome ir apdovanojome sveikatinimo projekto „Mažų žingsnelių maratono“ nugalėtojus. Šis projektas yra finansuojamas Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Projekto veiklą įgyvendinome nuo birželio 1 d. iki birželio 30 d., pasitelkiant išmaniąsias technologijas, naudodami #walk15 programėlę.
   Ši programėlė leido įstaigos bendruomenės nariams ne tik sekti žingsnių skaičių, bet ir nustatyti žingsnių tikslą.
   Taigi, pirmos vietos nugalėtojai – „Drugelių“ grupės bendruomenė, nužingsniavo net – 21 071 506 žingsnius. Jiems įteikėme sportinius marškinėlius su grupės pavadinimu. Antros vietos nugalėtojais tapo „Saulės zuikučių“ grupės ugdytiniai, jie nuo nugalėtojų atsiliko nei daug, nei mažai beveik trimis milijonais žingsnių mažiau - 18 436 093. Pastarieji apdovanoti sportiniais marškinėliais su Jurbarko lopšelio-darželio „Nykštuko“ logotipais.
   Išties džiugu, kad projektas susilaukė tokio didelio įstaigos bendruomenės susidomėjimo. Jame sudalyvauti panoro visos įstaigos grupių bendruomenės. Tai tik dar kartą įrodo, koks didelis yra poreikis vaikams, tėvams, pedagogams sportuoti, aktyviai leisti laiką gamtoje. Šis projektas su #walk15 programėle, padėjo formuoti ir motyvuoti sąmoningą vaikų požiūrį į sveiką gyvenimo būdą, keisti savo kasdieninius įpročius, atrasti aktyvaus fizinio judėjimo džiaugsmą. Nugalėjusieji iš tiesų pasistengė!
   Dėkojame ir džiaugiamės, kad prie projekto įgyvendinimo aktyviai prisidėjo ugdytinių tėveliai.


   Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas" ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jurgita Šauklienė