Paroda „Lik sveikas, rudenėli!“

   Šių metų lapkričio 27-30 dienomis darželio salėje buvo eksponuojama ugdytinių, jų tėvų bei mokytojų kūrybinių knygelių paroda „Lik sveikas, rudenėli!“. Paroda surengta įgyvendinant tarptautinį projektą „Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas“ ir atsisveikinant su dėde rudenėliu.
   Į kūrybinį procesą įsitraukė: „Spalviukų“, „Sveikuolių“, „Pelėdžiukų“, „Spinduliukų“, „Zuikučių“, „Nykštukų“ ir „Boružiukų“ grupių bendruomenės nariai. Ruduo turtingiausias ir spalvingiausias metų laikas, todėl vaikų ir tėvų gamintos knygelės sužavėjo žaismingu ir spalvingu dizainu. Drauge sukurti linksmi eilėraščiai apie daržoves, vaisius, miško gėrybes, rudeninės gamtos permainas, praturtino vaikų žodyną, įtvirtino jau turimas žinias apie rudenėlį.
   Noriu padėkoti mokytojoms ir visiems tėvams, kurie kūrėte tekstus, eilėraščius, iliustravote knygeles drauge su savo vaikais, įtraukėte juos į naują patirtį. Tokie kūrybiniai bandymai jūsų vaikams yra be galo naudingi, nes ugdo jų komunikacinius įgūdžius, lavina vaizduotę, plėtoja žodyną.


Logopedė Imeda Čeberkienė