Kūrybinių knygelių paroda „Sudie, žiemuže kailiniuota!“

   Kiekvienas metų laikas turi savo grožį, gerumą bei neišvengiamą gamtos ciklo kaitą. Rudenį pakeičia žiema, o žiemą – čiurlenantis pavasaris...
   Žiemužę savo darželyje išlydėjome su antruoju eilėraščių ir pasakų rinkiniu „Sudie, žiemuže kailiniuota!“. Žiemiškai smagūs eilėraščiai sugulė į: „Spalviukų“ bendruomenės knygelę „Žiemai žiemužei“, „Saulės zuikučių bendruomenės knygelę „Lik sveika, žiemuže“, „Spinduliukų“ bendruomenės knygelę „Žiema „Spinduliukų“ grupės vaikų akytėmis“, „Drugelių“ bendruomenės knygelę „Žiemos linksmybės“, „Nykštukų“ bendruomenės knygelę „Žiemos pasaka“, „Vyturiukų bendruomenės knygelę „Žiemos išdaigos“, „Sveikuolių“ bendruomenės knygelę ir netgi pačių mažiausiųjų „Boružiukų“ bendruomenės knygelę, kurioje jie visus pakvietė atsiversti ją ir paskaityti.
   Eilėraščiuose ir pasakose tėvai, vaikai, mokytojai sukūrė jaukų žiemos paveikslą, poetiškai atskleidė savo įžvalgas apie žiemos grožį, linksmybes, pramogas. Į savo tekstus įtraukė paukščius ir žvėris, kuriems žiemą būna nelengva išgyventi ir reikia mūsų pagalbos.
   Kūrybinių knygelių „Sudie, žiemuže kailiniuota!“ ekspozicija vyko kovo 1-15 d. Paroda skirta Lietuvos kalbos dienų paminėjimui įgyvendinant tarptautinį projektą „Vaiko kelias į gražią kalbą. Laimingas vaikas“.
   Nuoširdžiai dėkoju visiems tėvams, mokytojams, kurie padedate puoselėti vaikų kalbą, lavinate rimo ir ritmo pojūtį per kūrybą. Tik kūrybiški tėvai ir pedagogai ugdo kūrybiškus vaikus. Tikiuosi, kad pavasario palydoms visiems užteks kūrybinio polėkio!
  


   Logopedė Imeda Čeberkienė