Giliukų šeimos sporto šventė

   Gegužės 22 d. darželyje nuaidėjo linksmas juokas ir palaikymo šūksniai – čia vyko nuotaikinga tėvų ir vaikų sporto šventė! Šis renginys tapo puikia proga šeimoms susiburti, kartu leisti laiką ir pasimėgauti aktyvia veikla gryname ore.
   Šventės metu vaikai kartu su savo tėveliais dalyvavo įvairiose estafetėse, kuriose išbandė savo vikrumą, ištvermę ir pusiausvyrą. Ypatingai daug džiaugsmo mažiesiems kėlė tėčių lenktynės su triratukais ir pantomimos teatras, kai tėveliai vaidino, o vaikai turėjo atspėti, kokį gyvūną vaizduoja.
   Ne mažiau įspūdingas buvo ir milžiniško parašiuto iškėlimas ir kamuoliukų šokdinimas. Vaikai laikydami parašiuto kraštus šokdino kamuoliukus, o tėveliai juos gaudė ir metė atgal ant parašiuto. Šis žaidimas stiprino komandinio darbo dvasią bei mokė bendradarbiauti.
   Sporto šventę vainikavo apdovanojimai ir vaišės, kur šeimos dalinosi įspūdžiais bei ragavo gardumynų. Džiugi nuotaika ir šypsenos ant vaikų veidų bylojo, kad ši šventė tapo nepamirštama ir įkvėpė visus dar aktyviau leisti laisvalaikį kartu.
   Šeimų sporto šventė – tai puikus būdas stiprinti šeimos ryšį, skatinti sveiką gyvenseną ir kurti gražias bendras akimirkas. Tokie renginiai ne tik teikia džiaugsmo mažiesiems, bet ir įkvepia suaugusiuosius tapti aktyvesniems ir rodyti vaikams gerą pavyzdį.


Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ mokytojos Jolita Treinienė ir Sandra Puidokaitė