Edukacinė išvyka „Tuki tuki kaime"

   Spalio 3 dieną, „Saulės zuikučiai" pirmą kartą išsiruošė į išvyką autobusu. Kiek daug įspūdžių!!!
   Vaikai vyko į Skaistkaimio kaime esanti nedidelį ūkį – „Tuki tuki kaimas”. Edukacijos tikslas - stiprinti artumą gamtai, atrasti kuo daugiau gamtos teikiamų privalumų, susipažinti su ūkio gyventojais.
   Iš pradžių vaikai turėjo progą paliesti ir pauostyti avies vilną, sužinojo kaip atsiranda vilnoniai siūlai, apžiūrėjo vilnos šukas, galėjo ieškoti povo plunksnų, turėjo progą pamatyti, palaikyti ir palyginti, kaip dydžiu skiriasi povo ir vištų kiaušiniai. Vaikai susipažino su ūkio gyvūnais: ožiukais Grikiu ir Bruno, avytėmis: Sidonija ir Leokadija, Poniais Beisu ir Dūmu, Gaidžiais ir vištomis taip pat gražuoliais povais. Gyvūnams vaikai ruošė specialius patiekalus, sužinojo kurie gyvūnai kuo minta, kur gyvena. Vaikams buvo pasiūlyta paragauti ant žarijų keptų bananų, tačiau ne visi vaikai išdrįso. Po edukacijos ūkio šeimininkė pasiūlė vaikams pramogas su muilo burbulais.
   Didžiausią įspūdį vaikams paliko išdykėliai poniai, vienas iš jų vis taikėsi įspirti kitam. Taip pat labai džiaugėsi galimybe paliesti, pamaitinti, paglostyti kitus ūkio gyventojus, triušiai sulaukė pačio didžiausio vaikų dėmesio.
  


   Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ana Povilaitienė