Dalyvavome sporto renginyje „Augame olimpiečiais“ Vilkaviškyje

   Spalio 26 d. Vilkaviškio sporto ir pramogų centre vyko ikimokyklinio amžiaus vaikų sporto renginys „Augame olimpiečiais“. Renginio tikslas –  suburti šalies ikimokyklines bendruomenes ugdyti sveiką, aktyvų, atsakingą ir pilietišką vaiką, puoselėjant olimpines vertybes. Renginio organizatorius - Vilkaviškio lopšelio-darželio „Buratinas“ bendruomenė.
   Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų lopšelio-darželio „Drugelių“ grupės 10 šaunių mažųjų sportininkų ir jų mokytojos. Renginys - prasidėjo iškilmingų komandų įžygiavimu, vėliavų įnešimu, svečių sveikinimais ir linkėjimais būti drąsiais, ryžtingais, stipriais ir greitais.
   Nuskambėjus mažųjų sportininkų olimpinei priesaikai visi buvo pakviesti į nuotaikingą, energingą visuotinę mankštą. Pakiliai nusiteikusios komandos kartu su vadovais ir renginio organizatoriais įsitraukė į nuotaikingą, žaismingą, netikėtumų ir paslapčių pilną – sportinių estafečių fiestą. Dalyvaudami estafetėse vaikai patyrė sportavimo džiaugsmą, norą, ryžtą būti greičiausiais ir vikriausiais, o katu mokėsi ir garbingo bendravimo. Laikas greitai prabėgo, visos dalyvavusios komandos tapo nugalėtojomis buvo apdovanotos padėkos raštais, o mažieji sportininkai apdovanoti medaliais. Namo grįžome laimingi, patyrę malonių, džiugių įspūdžių.