„Boružiukai"

312877125 585945179972198 8854641788413241733 n

 

Pasidžiauk, mamyte,
Pasidžiauk, tėveli,
„Boružiukų“ vardą
Gavome lopšely!

 

    „Boružiukų“ grupę lanko 10 vaikučių: 7 mergaitės ir 3 berniukai. Tai patys jauniausi darželio ugdytiniai, kuriems kartu su taip reikalingu saugumo jausmu, šiluma ir meile žengti  nauju atradimų takeliu padeda ikimokyklinio ugdymo mokytojos Šarūnė Jokūbauskienė ir Agnė Sadauskienė, bei mokytojos  padėjėja Evelina Budrytė.

„Drugeliai"

20221028 101014

Mes užaugom dideli,

Mums metukai keturi.

Piešiam, šokam ir sportuojam,

O kai linksma, mes dainuojam!

 

„Drugelių“ grupės vaikučius šiemet ugdo, lavina myli ir globoja

ikimokyklinio ugdymo mokytojos Daiva ir Gabija.

„Giliukai"

11

Mes „Giliukai“, mes tvirti,
Augsim stiprūs ir greiti.
Mes išleisim šakeles
Ir dainuosim daineles.

Sveiki! Mes esame dvidešimt  Giliukų, 11-ka mergaičių ir 9-ni berniukai. Grupę lankome trečius metus. Vieni kitus pažinome, susidraugavome ir tapome tikrais draugais. Mes linksmi, smalsūs, draugiški, darbštūs, kartais pašėlę. Kiekvieną rytą su džiaugsmu keliaujame į darželį, kur mūsų laukia, ugdo ir mumis rūpinasi ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jolita Treinienė ir Goda Gečė bei mokytojų padėjėjos Ilona Mencienė ir Loreta Markevičienė.
Tikrai žinome, kad giliukai – ąžuolo vaikai – auga sveiki, stiprūs, tvirti, kaip jų protėviai. Mes stengiamės daug mankštintis, sportuoti, treniruotis, kad užaugę virstume tikrais ąžuolais. Dar labai mėgstame šokti, dainuoti, piešti, lipdyti, pasakų klausyti ir sekti, vaidinti ir, žinoma, žaisti. Vakare, po visų dienos darbelių, skubame į namučius, kad rytoj iš ryto ir vėl, pailsėję, žvalūs, galėtume grįžti į žinių, žaidimų, atradimų, pasakų karalystę...

„Kodėlčiukai"

9

Mes vaikiukai Kodėlčiukai,
Gyvenam daržely.
Viską norim sužinoti,
Čia visiems mums gera...

    „Kodėčiukų“ grupę lanko 19 vaikų: 9 mergaitės ir 10 berniukų. Vaikučius grupėje ugdo, auklėja ir globoja ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ramutė Birgiolienė, Vilma Rimkienė ir jų padėjėjos Inga Januškienė, Rasa Jucevičienė. Mažieji ,,Kodėlčiukai‘‘ čia ieško ir atranda atsakymus į klausimus: Kodėl žvaigždelės danguj neskraido? Kodėl bitelės medų vis laižo? Kodėl paukšteliai žiemą nečiulba? Kodėl žuvytės dainuot nemoka?‘‘...

„Pelėdžiukai"

FB IMG 1668427978345Pelėdžiukai mes maži
Susirinkom vėl visi,
Žaidžiam, šokam, išdykaujam
Ir visi gražiai draugaujam.


Mūsų  yra dvidešimt. Kiekvieną dieną  mus pasitinka ir rūpinasi ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sayda Ambrazaitienė, Goda Gečė ir mokytojos padėjėja Lina Stankaitienė.

„Saulės zuikučiai"

20221020 115330

Saulės tai zuikučiai,
Dar visai maži mažučiai,
Jie kas dieną daug straksėjo ir ausytėmis klapsėjo
Zuikis vienas, zuikis du,
Pastraksėkime kartu...

 

   Grupę lanko 20 nuostabių vaikų, 12 berniukų ir 8 mergaitės. Esame žingeidūs, norime viską sužinoti, paliesti, išbandyti. Mūsų norai dideli, žaidžiame ir kasdieną sužinome ką nors naujo. Semtis naujų žinių ir smagiai leisti laiką padeda ikimokyklinio ugdymo mokytojos Ana ir Aušra, mums padeda Rasa ir Edita. Esame šauni Saulės zuikučių komanda. 

„Spinduliukai"

IMG 20220914 115004

Sveiki! Sveiki!
Mes esam SPINDULIUKAI – linksmi, maži vaikučiai.
Saulutei vos nušvitus
Mes bėgam į darželį.
Linksmas dainas dainuojam
Ir žaidžiam, ir sportuojam...
Nors esame maži, bet darbeliai dideli... O visus darbelius dirbame kartu su ikimokyklinio ugydmo mokytojomis Laimutė Nagrockienė ir Dovilė Baniene, mokytojų padėjėja Vilija Markšaitienė.
Mūsų daug – 20 SPINDULIUKŲ.
Gera čia pas mus visiems
Ir mažiems, ir dideliems.
Prašome ir Jus užeit
Pasišildyt SPINDULIAIS.

„Vyturiukai"

Puslapiui

 Čir vir vir mes „Vyturiukai“,
Mes mergaitės ir berniukai,
Mokytojos mus mokina,
Mes kasdien daug ką sužinom.
Mums čia gera ir smagu,
Žaidžiam, piešiame kartu!
   „Vyturiukų“ grupės vaikučių amžius nuo 2 iki 4 metų. Grupę lanko 16 vaikų: 10 berniukų ir 6 mergaitės. Mūsų grupės vaikučiai, kaip tie vyturiukai nuo ankstyvo ryto džiugina linksmu čiauškėjimu, skambiu juoku, dainelėmis, darbeliais, žaidimais. Kiekvieną rytą „Vyturiukus“ pasitinka, ugdo ir rūpinasi ikimokyklinio ugdymo mokytojos Jūratė Anuškevičienė, Gabija Januškaitė bei mokytojos padėjėja Audra Barauskienė.

„Zuikučiai"

1gr

 

Mes, zuikučiai, mes maži

Šokinėjame linksmi.

Strikt-pastrikt,

Strikt-pastrikt,

Uodegėlėm krypt.

Nors darželyje mažiausi –

Esam patys įdomiausi!

 

Mes esame 15 vaikučių: devynios mergaitės ir šeši berniukai. Ikimokyklinio ugdymo mokytojų Deimantės ir Agnės bei mokytojo padėjėjos Vilija pagalba mes atrandame įdomių žaislų, pasakų pasaulį, jaučiamės saugūs ir mylimi.