„Pavasario spalvos ant margučių“

14    Balandžio 1-ąją vaikai atsinešė po kietai virtą kiaušinį, juos tvirtai surišome į popierinius rankšluosčius ir įdėjome į vienkartinius dubenėlius. Tuomet vaikai stebėjo kaip užtaisiau kiaušinių dažus su karštu vandeniu ir actu. Jau tada vaikai aikčiojo kokios gražios spalvos gaunasi. Padalinus dažus vaikai su pipetėmis neskubėdami, skirtingas spalvas lašino ant kiaušinio įrišto į popierinį rankšluostį. Baigus lašinti dažus, vaikai nekantravo išlukštenti kiaušinius ir pažiūrėti kas gavosi, tačiau prireikė kantrybės... Reikėjo palaukti kol kiaušiniai nudžius.
    Atsikėlus po pietų miego skubėjome prie kiaušinių ir žiūrėjome kas gavosi. O rezultatas vaikus labai nustebino. Emocijos tryško per kraštus ir buvo girdimos net gretimoje grupėje. Vaikai aikčiojo ir akis išpūtę stebėjo, dabar jau ne paprastus kiaušinius, o margučius.
    Margučius vaikai susidėjo į vienkartinius puodelius, kuriuose buvo patys pasėję velykinę žolytę ir padekoravę gėlytėmis. Viskas kartu gavosi graži dovanėlė į namus Šv. Velykų proga.

 Jurbarko vaikų lopšelis-darželis „Nykštukas“ auklėtoja Dovilė Zdanavičiūtė