Loading
Apie lopšelio - darželio vykdomą sveikatingumo veiklą "Sveika mokykla" skaitykite ČIA

Projektas „Plaukimo mokyklėlė“


    Rapolas „Mažame baseine treneris mokė vaikščioti ant rankų, pūsti burbulus. Burbulus darėme ir dideliame baseine. Įsikibęs į turėklą leidausi į vandenį, bet galvos nenardinau, nes bijojau. Kai būsiu mokyklinis vaikiukas, tai jau tikrai nersiu po vandeniu..., o gal ir anksčiau... nežinau dar“.
    Majus ,,Labai buvo smagu. Treneris išmokė gulėti vandenyje ant nugaros, bet plaukti dar nemoku. Nepatiko daryti pratimus, nes sunku. Pavargau ir greitai užmigau pietų miego“.
    Taja ,,Buvo labai smagu mažame baseine, nes karštas vanduo. Ir dideliame nešalta – lindau po vandeniu ir pūčiau burbulus“.
    Domas ,,Patiko plaukti atbulai ir priekiniai. Dar bijojau ir nelipau į didelį baseiną. Dar važiuosim 7 kartus, tai tikrai bandysiu“.
    Lukas ,,Patiko plaukioti, nardyti. Treneris išmokė kaip gulint ant nugaros laikytis vandenyje – reikia įkvėpti oro“.
    Deina „Patiko laikytis ant vandens. Reikia įkvėpti oro ištiesti abi rankas ir atsigulti. Išmokė įlipti į šaltą vandenį...buvo šalta, bet dar noriu įlipti į tokį vandenį“.
    Sofija „Kai eini į baseiną, reikia palįsti po dušu, kad bakterijų nenešti į baseiną ir kepurės reikia, kad ten plaukų neprimėtytume. Patiko nardyti vaikų baseine. Ten mažai vandens...smagiau dideliame“.
    Miglė  „Aš panėriau galvą į didelį baseiną ir neskendau“.
    Andrėja „Pirmą kartą buvau baseine. Labiausiai patiko šokti į didelį baseiną, kai treneris laikė už rankų. Palindus po vandeniu mačiau vaikų kojas, vanduo mane kėlė į viršų“.
    Jorūnė M. „Man patiko mažame baseine, nes galima daugiau nerti. Aš jau išmokau plaukti dideliame baseine“.
    Manome, kad gera emocinė savijauta ir baimės įveikimas yra pirmas žingsnis mokantis plaukti.
    Projekto „Plaukimo mokyklėlė" veiklos finansuojamos Jurbarko rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos specialiųjų programų rėmimo lėšomis.

Jurbarko vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas" priešmokyklinio ugdymo pedagogė Airina Stasaitienė.